Uncategorized

Koncert Charytatywny w Oleśnie na rzecz Betanii

16 grudnia br. mieliśmy okazję uczestniczyć w Koncercie Charytatywnym „…bo każda chwila jest ważna”  zorganizowanym na rzecz naszego hospicjum przez Publiczne I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnie.

Jesteśmy bardzo wzruszeni oraz zaskoczeni rozmachem tego wydarzenia. Cieszymy się, iż idea pomagania zjednoczyła środowisko lokalne Olesna wraz ze społecznością szkolną I LO.  W trakcie koncertu odbywał się kiermasz świąteczny połączony z koncertem muzycznym.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Markowi Leśniakowi, koordynatorom wolontariatu, całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim uczniom za tę wspaniała inicjatywę oraz możliwość opowiedzenia o pracy naszego hospicjum. Z koncertu wpłynęło na konto Stowarzyszenia ponad 8.542,90 PLN.

Dziękujemy także społeczności szkolnej z I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich z Praszki za przekazanie darowizny w wysokości 300 zł. Darowiznę przekazał jeden z uczestników koncertu Pan Mateusz Gędek.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej z I LO w Oleśnie za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia, Urzędowi Miasta za wsparcia i wszystkim tym, którym idea pomagania nie jest obca.

Dziękujemy panu Zbigniewowi Janickiemu za filmowanie koncertu.

Skip to content