O nas

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o działalności hospicjum „Betania” w Polskim Języku Migowym.

Zapraszamy na reportaż „Zanim odejdę” autorstwa Pani red. Natalii Janus-Hempel.

WOLONATRIAT W HOSPICJUM „BETANIA”.

Czym jest wolontariat i kim jest wolontariusz?

Otrzymaliśmy środki na realizację Zadania Publicznego związanego z realizacją zadań Samorządu Opolskiego Województwa Opolskiego w zakresie promocji i organizacji wolontariatu w województwie opolskim w 2020 roku- WOLONTARIAT- DLA MNIE OK.! 👍W ramach tego zadania chcielibyśmy dotrzeć do osób zainteresowanych realizacją wolontariatu hospicyjnego. W ramach realizowanego zadania będziemy chcieli przeprowadzić warsztaty z zakresu:– organizacji wolontariatu,– komunikacji, wykorzystania elementów wiedzy medycznej w wolontariacie hospicyjnym,– podjąć współpracę z organizacjami, które chciałyby współpracować wraz z naszą placówką w ramach działań związanych z wolontariatem.

NASI PACJEŃCI O NAS

Kilka słów o nas. Witamy Was w 2020 r.

A taki jest odzew naszych pacjentów na wszystkie akcje, które kierujecie w nasza stronę. Każdy gest jest dla nas niezwykle ważny.