A tymczasem w Betanii przed Świętami Bożego Narodzenia działo się…

We wtorek 12 grudnia odwiedziła nas klasa pana Pawła z PSP 11 z Kędzierzyna-Koźla, która kwestowała z nami na meczu ZAKSY KKOŹLE. Tego dnia przekonała się, że hospicjum to miejsce, w którym dużo się dzieje. Pan Paweł zaskoczył nas prezentem- piłką z podpisami zawodników Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle która zostanie zlicytowana na naszym balu.

Dziękujemy za wspaniałe prezenty od pani Małgosi i PSP nr 2 z Głubczyc, która przywiozła kartki, ozdoby świąteczne oraz kartki i…pampersy.

Dziękujemy za odwiedziny Opolskich NGO-som, którym mogliśmy pokazać jak działamy.

Dziękujemy za wizytę w PP 24, PSP 25 świąteczną pamięć i możliwość opowiedzenia o naszej działalności.

Dziękujemy Szkole Podstawowej ze Strzeleczek za pyszne, swojskie ciastka, które zostały podarowane naszym pacjentom.

Dziękujemy za zaproszenie do Publiczne Liceum nr 8 w Opolu, gdzie mogliśmy opowiedzieć o wolontariacie.

Dziękujemy firmie Ei System za podarowanie gier i długopisów 3D-oj będzie się u nas działo.

Kolejne piękne odwiedziny za nami. Dziękujemy za świąteczne prezenty społecznościom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku z paniami Grażyną i Anetą na czele, Szkoła Podstawowa nr 20 Kędzierzyn-Koźle za wspaniałe maskotki, paczki i mini koncert odwiedzającym nas uczennicom wraz z panią Magdą z I LO im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Dziękujemy także społeczności Przedszkola Publicznego nr 43 z Opola za środki higieniczne.

Dziękujemy za świąteczne kartki ze szkoły Podstawowej z Polskiej Nowej Wsi oraz ZSP1 Kędzierzyn-Koźle, Cisowa.

Dziękujemy za słodkości ze szkoły Podstawowej nr 30 w Opolu.

Dziękujemy przedstawicielom Młodzieżowej Orkiestry Dętej „KAPRYS” z Prószkowa za koncert 4 grudnia w hospicjum.

Dziękujemy za zebrane środki higieniczne mieszkańcom sołectwa Gąsiorowice. Pani sołtys, Teresie Komander, dziękujemy za koordynowanie akcji.

Dziękujemy za odwiedziny naszym zaprzyjaźnionym wolontariuszom z Fundacji Dr Clown.

#bokażdachwiljestważna

#przyjacieleBetanii