Twój e-PIT / 1,5% podatku

Program PIT

Rozlicz swój PIT za 2024 rok. Krok po kroku.
Pełna integracja z platformą Twój e-PIT

Możesz też zainstalować program PITAX dla Windows

Jeżeli sam wypełniasz zeznanie podatkowe, wpisz KRS 0000025002

Skorzystaj z programu PIT do rozliczeń rocznych i wypełnij formularze PIT potrzebne do złożenie deklaracji podatkowej za dany rok. Zajmie Ci to nie więcej niż 10 minut. Nasz program do PIT-ów poprowadzi Cię krok po kroku przez wypełnienie wszystkich wymaganych formularzy podatkowych oraz załączników.

Program PIT można uruchomić w przeglądarce lub pobrać na komputer. Program umożliwi Ci wypełnienie deklaracji podatkowych: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, a także załączników: PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-2K.

Zalety programu PIT

Zobacz dlaczego skorzystać z właśnie naszego programu do PIT

Korzystając z programu do PIT udostępnionego przez Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie masz pewność, że Twoja deklaracja podatkowa zostanie w pełni poprawnie rozliczone. Nad rozwojem programu pracował bowiem zespół doświadczonych informatyków i księgowych.

Program do PIT przygotowany na rok 2022, a więc na rozliczenie PIT-u za przychody uzyskane w 2021 roku, posiada wbudowane wszystkie aktualne formularze i załączniki wydane przez Ministerstwo Finansów.

Nasz program pomoże Ci nie tylko dokonać wszelkich obliczeń, ale również podpowie Ci powinieneś wpisać w odpowiedniej rubryce danego formularza PIT. Warto również podkreślić fakt, że korzystając z naszego programu do PIT nie potrzebujesz kilku aplikacji do rozliczenia różnych deklaracji. U nas wszystkie PITY rozliczysz za pomocą jednego programu.

Prosty Program do PIT

Nasz program do PIT sprawi, że rozliczenie roczne nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu!

Proponowany przez nas program do PIT jest prosty w obsłudze, na bieżąco pomaga i podpowiada zawsze wtedy, kiedy masz wątpliwości. Pomoże osobom całkowicie „zielonym” i nie znającym się na wypełnianiu deklaracji podatkowej. Porady wbudowane w aplikację oraz instrukcje zawarte na tej stronie nakierują Cię na prawidłowe uzupełnienie formularza.

Przy wykorzystaniu naszego programu rozliczenie PITa zajmie nam dosłownie klka minut. Oszczędzisz czas i nerwy, mając pewość, że formularz został wypełniony prawidłowo.

Rozliczenie roczne przez Internet

Korzystając z naszego programu do PIT szybko i bezpiecznie rozliczysz PIT-a za 2024rok!

Korzystając z udostępnionego przez nasze Stowarzyszenie programu do PIT łatwo i pewnie wypełnisz deklarację podatkową za 2024 rok. Nasz program PIT umożliwi Ci wypełnienie wszystkich deklaracji podatkowych przeznaczonych na rozliczenie PIT, a więc formularze: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz załączniki potrzebne do rozliczenia ulg podatkowych: PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG.

Nasz program zawsze jest aktualny i obsługuje odpowiednie druki PIT dla danego roku. Za pomocą naszej aplikacji zarówno w wersji do pobrania, jak i online, masz możliwość wysłać PIT drogą elektroniczną wprost do Urzędu Skarbowego odpowiedniego dla Twojego miejsca zamieszkania!

Dane techniczne programu do rozliczeń rocznych PIT:

Aplikacja PITax.pl Online

Aplikacja dostępna jest pod adresem www.pitax.pl/rozlicz/

Obsługiwane przeglądarki

Z aplikacji można korzystać we wszystkich współczesnych przeglądarkach internetowych.

Zapewniamy pełne wsparcie dla wskazanych i wyższych wersji przeglądarek:

 • Mozilla Firefox wersja 55
 • Google Chrome wersja 60
 • Apple Safari wersja 10
 • Microsoft Internet Explorer wersja 11

Wymagane ustawienia przeglądarki

 • Właczona obsługa języka JavaScript
 • Włączona obsługa ciasteczek (cookies)
 • Możliwość obsługi plików pdf

Aplikacja PITax.pl dla Windows

Aplikacja dostępna jest pod adresem www.pitax.pl/pobierz/

Parametry programu

 • Aktualna wersja: 10.1.2.20
 • rozmiar pliku: 662 kB

Program dostępny po bezpośrednim wejściu na stronę www.pitax.pl zawsze pozwala na swobodny wybór organizacji pozarządowej do przekazania 1% podatku dochodowego.

W przypadku wejścia na stronę ze strony organizacji pozarządowej lub reklamy organizacji pozarządowej – z parametrem zawierającym numer KRS organizacji – możliwość wyboru organizacji pozarządowej do przekazania 1% podatku dochodowego może być ograniczona.

Minimalne wymagania systemowe

 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • 1GB RAM,
 • 50 MB wolnej przestrzeni na dysku
 • Windows 7 lub nowszy – rekomendowany Windows 10
 • Acrobat Reader DC 2017
 • Internet Explorer wersja 11

Aplikacja PITax.pl w wersji na komputery została zaprojektowana dla rozdzielczości ekranów 1280×768 lub większej.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skip to content