Msza Święta w intencji Pacjentów COP „Betania”

W dniu 10 lutego 2019 r. o godzinie 16.30, w przeddzień Światowego Dnia Chorego w Kościele p.w. matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Opolu (obok budynku Hospicjum „Betania” zostanie odprawiona Msza Święta w intencji pacjentów leczonych obecnie i latach poprzednich w Centrum Opieki Paliatywnej „Betania”. W imieniu Proboszcza parafii księdza Rafała Pawliczka oraz Prezesa Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie księdza Biskupa Mariana Niemca serdecznie zapraszamy rodziny naszych pacjentów, krewnych, przyjaciół, a także wolontariuszy, współpracowników i wszystkich sympatyków ruchu hospicyjnego na tą doroczną uroczystość. Po zakończeniu mszy wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie będą kwestować na rzecz Hospicjum „Betania”