Uncategorized

!!!Wolne miejsca w hospicjum!!!

Dzisiaj mamy dla Was nietypową informację.    Rzadko się zdarza, aby w hospicjum były wolne miejsca, ale właśnie tak jest.

Mamy wolne miejsca dla Pacjentów hospicjum stacjonarnego, których możemy przyjąć  bez oczekiwania w kolejce!

A zwykle przed przyjęciem do hospicjum stacjonarnego trzeba chwilę poczekać.  Wiemy również, że osób potrzebujących pomocy jest dużo, ale z obawy przed pandemią boją się o taką pomoc zwrócić. W domu rodzinnym, wśród najbliższych oczywiście jest najlepiej. Ale kiedy rodzina nie jest w stanie uśmierzyć bólu, pomóc najbliższej kochanej osobie, wkraczamy my. Pamiętajcie o tym!  Nie pozwólmy aby nasi ciężko chorzy krewni cierpieli z powodu  bólu czy braku odpowiedniej fachowej opieki paliatywnej. W naszym hospicjum aktualnie Pacjenci mogą być odwiedzani raz w tygodniu przez jedną osobę! Udostępniamy również Pacjentom telefon  do rozmów wideo.

Przy tym pamiętajcie, że dla naszych Pacjentów pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Nie wszystkie choroby pozwalają na przyjęcie do hospicjum!  Informacja o chorobach,  kwalifikujących do hospicjum oraz procedury przyjęcia znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.hospicjumopolskie.pl w zakładce „Jak uzyskać pomoc”

Przekażcie tą informację wszystkim potrzebującym!

Skip to content