Aktualizacja Informacji dotyczącej odwiedzin Pacjentów w COP “Betania”/ kontaktu video

UWAGA! od dnia 7 czerwca 2021 wprowadzamy możliwość codziennego odwiedzania Pacjentów w hospicjum “Betania”.

W przypadku odwiedzin w dni wolne oraz po godzinie 15.00 w dni robocze odwiedziny muszą zostać wcześniej zgłoszone w sekretariacie hospicjum. (tel. 77/453 17 71 wew. 201)

Osoby zaszczepione dwoma dawkami szczepionki przeciw covid-19 (szczepionka dwudawkowa) lub jedną dawką szczepionki jednodawkowej mogą odwiedzać Pacjentów bez ograniczeń, po dwóch tygodniach od ostatniej dawki. Warunkiem jest udokumentowanie szczepienia potwierdzeniem pobranym ze strony Internetowego Konta Pacjenta.

Przed wejściem na oddział stacjonarny hospicjum niezbędne jest jednorazowe zebranie wywiadu epidemicznego w postaci ankiety, które będzie potwierdzane przy każdej kolejnej wizycie. Niezbędne jest dokładne umycie lub dezynfekcja rąk. W trakcie odwiedzin wymagane jest stosowanie środków ochrony osobistej – minimum maseczek chirurgicznych. Przed wejściem do pokoju Pacjenta i przy wyjściu niezbędna jest dezynfekcja rąk. Osoby nie stosujące się do powyższych reguł zostaną wyproszone, lub nie będą wpuszczane na oddział.

W przypadku chęci częstszego kontaktu Istnieje możliwość przeprowadzenia wideo rozmowy z naszymi Pacjentami dzwoniąc pod nr telefonu 664 712 463 łącząc się przez aplikację WhatsApp. (dni robocze 9-15)

W przypadku znacznego pogorszenia stanu zdrowia Pacjenta lekarz – kierownik hospicjum stacjonarnego może wyrazić jednorazowo zgodę na zwiększenie liczby odwiedzin lub liczby osób odwiedzających.

Osoby upoważnione mogą uzyskać informację o stanie zdrowia pacjenta drogą telefoniczną tel. 77/ 453 17 71

Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania

Skip to content