Uncategorized

Aktualizacja Informacji dotyczącej odwiedzin Pacjentów w COP „Betania”

UWAGA! od 11 kwietnia 2022 r. ponownie można odwiedzać Pacjentów Hospicjum „Betania” bez wcześniejszego zgłoszenia odwiedzin, zgodnie z poniższymi wytycznymi.

Nie ma ograniczenia ilości osób mogących odwiedzić Pacjenta w ciągu dnia. Warunkiem jest jednak równoczesne przebywanie w pokoju maksymalnie dwóch osób. Oznacza to, że jeżeli danego Pacjenta chce odwiedzić więcej niż dwie osoby, muszą się one wymieniać. Nie ma również potrzeby wcześniejszego zgłoszenia popołudniowej wizyty w hospicjum oraz w dzień wolny od pracy.

Mimo poluzowania obostrzeń nasi Pacjenci nadal są narażani na zakażenie koronawirusem, z tego względu oraz z uwagi na to że hospicjum to placówka medyczna odwiedzający nadal są zobowiązani do stosowania środków ochrony osobistej – minimum maseczek chirurgicznych zakrywających nos i usta. Przy wejściu do pokoju i przy wyjściu z pokoju Pacjenta również można zdezynfekować ręce.

Apelujemy również do rozsądku krewnych i znajomych naszych Pacjentów i prosimy, aby osoby, które mają objawy przeziębienia, odłożyły wizytę w hospicjum na inny termin.

Nadal pozostawiamy możliwość kontaktu wideo z naszymi Pacjentami, poprzez aplikację WhatsApp dzwoniąc pod nr telefonu 664 712 463 łącząc się przez . (dni robocze 9-15)

W przypadku znacznego pogorszenia stanu zdrowia Pacjenta lekarz – kierownik hospicjum stacjonarnego może wyrazić jednorazowo zgodę na zwiększenie liczby osób odwiedzających.

Osoby upoważnione mogą uzyskać informację o stanie zdrowia pacjenta drogą telefoniczną tel. 77/ 453 17 71

Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania.

Skip to content