Uncategorized

Marszobieg „Biegnij z nami dla Betanii”

Z radością ogłaszamy nadchodzący marszobieg charytatywny, który odbędzie się na rzecz hospicjum “Betania” w Opolu, zapewniającego wsparcie i opiekę osobom w terminalnych fazach chorób. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do wsparcia tej szlachetnej misji, a jednocześnie sposobem na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Marszobieg odbędzie się 26 maja 2024 r. startując o godzinie 14:10 spod PSP 16 w Opolu, ul. Nałkowskiej 16. Trasa do przejścia/ przebiegnięcia wynosi: 1,64km. Zapraszamy uczestników o różnym stopniu zaawansowania – zarówno doświadczeni biegacze, jak i amatorzy znajdą coś dla siebie.
Trasa marszobiegu została zaplanowana tak, aby każdy mógł cieszyć się pięknem Nowej Wsi Królewskiej, jednocześnie promując zdrowy styl życia.

Rejestracja od 20 maja bezpośrednio w biurze zawodów tj. w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Z. Nałkowskiej 16 w Opolu i w dniu zawodów od godz. 13:00 i zachęcamy do wczesnego zapisywania się, aby zapewnić sobie miejsce.
Wszystkie informacje dotyczące rejestracji oraz szczegółowy opis trasy znajdą Państwo na stronie internetowej https://zsp2opole.pl/.
Opłata startowa wynosi 10 zł, a całość zebranych środków zostanie przekazana na rzecz hospicjum Betania. Po zakończeniu marszobiegu na uczestników czekać będą poczęstunek oraz liczne atrakcje, które umilą spędzony czas.

Dołącz do nas, aby wspólnie kroczyć dla dobra tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. To wyjątkowa okazja, by pokazać solidarność i empatię w działaniu. Pomóż nam pomagać!
“Biegnij z nami dla Betanii”.

Skip to content