Uncategorized

Gala Betanii 2020

Pora jesienna to dla naszego hospicjum szczególny czas, czas w którym dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, wolontariuszom i przyjaciołom. Od 9 lat organizujemy Galę Betanii, na której mówimy o idei hospicyjnej i o tym, co udało się nam zrobić na rzecz naszych Pacjentów. Tak było i w tym roku. 22 października br. spotkaliśmy się, aby w nieco okrojonym składzie ze względu na sytuację epidemiczną, dziękujac za dwie kampanie społeczne zeszłoroczną: ”Hospicjum to też życie” oraz wiosenną, niezwykle trudną „Pola Nadziei 2020”.

Aktualnie trwa kampania społeczna inna niż zwykle. Fundacja Hospicyjna z Gdańska nie organizuje ze względu na pandemię  ogólnopolskiej kampanii  „Hospicjum to też życie”, za to my i nasze Stowarzyszenie, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności  organizujemy opolską edycję kampanii „W Betanii jest życie”. Chcemy pokazywać jak żyjemy, pokazać, że jesteśmy i że mimo obostrzeń i trwającej pandemii pomagamy naszym Pacjentom i wszystko co robimy,  robimy z myślą o nich.

Gala sfinansowana została ze środków Zadania Publicznego związanego z realizacją zadań Samorządu Opolskiego Województwa Opolskiego w zakresie promocji i organizacji wolontariatu w województwie opolskim w 2020 roku – pod tytułem: WOLONTARIAT- DLA MNIE OK.! Zadanie to realizuje Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie.

https://opole.naszemiasto.pl/gala-betanii-odbyla-sie-po-raz-dziewiaty-w-opolu/ar/c1-7960635

Skip to content