Zbiórki pieniędzy w ramach kampanii „Pola Nadziei”

W niedzielę 31 marca 2019 r. nasi Wolontariusze kwestowali przed kościołami w Opolu i Chrząstowicach, pozyskując datki na wsparcie hospicjum „Betania” w Opolu. Jednocześnie rozdawali żonkile i zachęcali do przekazania 1% podatku – częstując krówkami z nadrukowanym numerem KRS Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy za wsparcie: Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w OpoluParafia Ewangelicko-Augsburska w Opolu oraz Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Chrząstowicach. Zbiórki nie byłyby możliwe, gdyby nie aktywne włączenie się w kampanię „Pola Nadziei” Wolontariuszy hospicyjnych oraz wolontariatów szkolnych z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego SPSK w Opolu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Chrząstowicach. W trakcie kwesty zebraliśmy kwotę 3855 zł. W imieniu podopiecznych hospicjum dziękujemy za okazane wsparcie!