Warsztaty o komunikacji w naszym hospicjum

Komunikacja w chorobie oraz w sytuacji trudnej i kryzysowej to tytuł spotkania, które odbyło się 14 października br. w naszej świetlicy. Spotkanie prowadziła nasza psycholog/psychoonkolog Pani Alicja Kocot.

Bardzo się cieszymy z dużej frekwencji uczestników oraz zainteresowania tematem.

Wśród uczestników byli wolontariusze z zaprzyjaźnionego Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio oraz wolontariusze Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie.

Cieszymy się, iż byli z nami także studenci i uczniowie opolskich szkół i uczelni.

Niespodzianką były odwiedziny wolontariuszek z Fundacja Dr Clown Region Opolszczyzna, które podzieliły się specyfiką pracy w fundacji.

Warsztat został przeprowadzony w ramach realizacji zadania publicznego ze środków Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego pt. Wolontariat na PLUS.

Do zobaczenia!

#WBetaniijestżycie2023