Święty Walenty także w hospicjum Betania

Obchodzone w tym roku 20- lecie zainspirowało nas do organizowania nietypowych akcji. Jedną z nich jest SERCE DLA BEATANII. Popularne Walentynki to dla nas okazja podarowania kolorowych kartek, kwiatów i małych upominków naszym pacjentom znajdującym się pod naszą opieką w hospicjum domowym oraz hospicjum stacjonarnym.

Jest nam niezmiernie miło, iż tak wiele osób odpowiedziało na naszą prośbę i włączyło się w naszą akcję. Ilość kartek oraz nietypowych walentynkowych upominków pozytywnie nas zaskoczyła. Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które zechciało się zaangażować w nasze małe przedsięwzięcie.

Dziękujemy zwłaszcza nauczycielom i nauczycielkom wraz ze swoimi uczniami i uczennicami z różnych stron Polski, którzy podjęli nasze wyzwanie. Cieszy nas fakt, iż w tak wielu szkołach uczy się wrażliwości oraz empatii.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE:

PSP 1 Opole za przepiękne kartki,

PSP 15 Opole za walentynkowe upominki przygotowane pod kierownictwem p. Natalii,

PSP 16 Opole wraz z p. Kasią za przepiękne ozdoby do pokojów naszych pacjentów i na okna,

PSP 20 Opole wraz z p. Małgorzatą za przepiękne kartki;

PSP Chrząstowice wraz z p. Małgosia i Elą za przepiękne kartki;

PSP Brożec i Walec wraz z p. Agatą za przepiękne kartki i wielkieee seerca;

PSP 4 ze Strzelec Opolskich za codowne kartki,

PSP Strzeleczki za największą WALENTYNKĘ 🙂

PSP Kąty Opolskie wraz z sołectwem Kąty Opolskie za upominki i przepiękne serca dla naszych pacjentów;

SP z Gliczarowa Górnego (woj. Małopolskie) wraz z p. Ewą za przepiękne kartki;

PSP 30 z Dąbrowy Górniczej (woj. Śląskie) wraz z paniami Beatą, Agatą, Arletą, Katarzyną za przepiękne kartki;

SP z Grabowa (woj. Łódzkie) wraz z p. Asią za kartki i muzyczne pozdrowienia za przepiękne kartki;

PSP 16 z Warszawy (woj. Mazowieckie) wraz z p. Edytą za przepiękne kartki;

PSP ze Stojadłów (woj. Mazowieckie) wraz z p. Ewą za przepiękne kartki;

PSP NAVIGO z Poznania ( woj. Wielkopolskie) za przepiękne kartki,

ZSZ im. S. Staszica z Opola za przepiękne drzewka szczęścia i za przepiękne kartki;

ZSZ nr 4 w Opolu za przepiękne kartki.

Cieszymy się, że jesteś z Nami i dla naszych pacjentów.
Macie naprawdę wielkie Serducha.