Radość i zabawa a przy okazji pomoc – IV Piknik dla Betanii

Już po raz czwarty odbył się w naszych ogrodach PIKNIK DLA BEATANII.
Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyło dużo słońca,? uśmiechu? i wspaniałej zabawy?, która nie mogłaby się odbyć bez fantastycznych wykonawców i wolontariuszy. Wśród wykonawców byli uczniowie z PSP 2 w Opolu (zumba), PSP SPSK w Opolu, PSP w Chrząstowicach i PSP z Chmielowic (występy wokalne), PSP 24 (mażoretki), dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Horyzont”, występ fortepianowy – Moniki Krawczyk, zespół Karlik oraz Red Moon, występ wokalny p. Skarżyńskiego.
????????????????
♥️Dziękujemy wszystkim darczyńcom♥️, dzięki którym odbył się kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na rzecz naszego hospicjum. Są to: rękodzieło artystyczne: p. Iwona Michała i p. Agnieszka Okos, Kwiaciarnia Czarny Lotos p. Ola Dyga, Sklep ABC, p. Grażynie Steleblak, Inside.pl hurtowni materiałów budowlanych – za soczki, napoje, ROD KOPCIUSZEK – za nieodpłatne użyczenie namiotu, p. Alicji Oborskiej, p. Ewie Fajlert za książki, KrisBud – p. Krzysztofowi Niestroj, p. Piotrowi Kowolowi, Kinder Planecie- za malowanie twarzy oraz balonowe zabawy, firmie budowlanej FelBud- państwie Anecie i Wojciechowi Poznańskim, za ciasto p. Tadeuszowi Charciarkowi, za pyszne lody dziękujemy państwu Dudzik. Za fantastyczne animacje i kolorowe zabawy dziękujemy? Fundacji Dr Clown.
????????????????
? Dziękujemy naszym wolontariuszom, oraz członkom Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie, którzy zaangażowali się w organizację i pomoc przy pikniku. Dziękujemy 36 Drużynie ZHP WILKI z Opola za wsparcie i wolontariat. Dziękujemy naszym pacjentom i ich rodzinom, którzy zechcieli wraz z nami spędzić ten dzień.

Serdecznie dziękujemy również Pani ?Barbarze Chyłce?, która poprowadziła cały piknik,  koordynowała zarówno przygotowania do pikniku jak i  poszczególne występy naszych zaproszonych Gości. Basiu Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i bezcenną pomoc!
Za zdjęcia dziękujemy p. Annie Andruszko. ⬅️
Do zobaczenia za rok. 🙂