Projekt grantowy „… bo każda chwila jest ważna”

Pytacie Państwo często, jak pomaga hospicjum. Na poniższej broszurce przedstawiliśmy w sposób zwięzły w jaki sposób działamy i co jest dla nas ważne. Materiały informacyjne, które prezentujemy przygotowywane są w ramach realizacji Programu Grantowego Fundacji Górażdże – Aktywni w Regionie 2022.

Chcielibyśmy poprzez realizację projektu „ …bo każda chwila jest ważna”, który będzie częścią opolskiej edycji Kampanii Społecznej „W Betanii jest życie” poszerzyć świadomość społeczną na temat opieki hospicyjnej i opieki paliatywnej.
W trakcie realizowanego projektu chcielibyśmy w sposób szczególny zwrócić uwagę na to jak ważne są wszelkie działania prozdrowotne, które zwiększają świadomość społeczną na temat opieki hospicyjnej, o której wciąż jest wiele stereotypów i mitów w społeczeństwie.

Poniżej przygotowana w ramach projektu infografika na temat tego, jak pomaga hospicjum: