Uncategorized

Pola Nadziei z nadzieją

Właśnie teraz nazwa naszej społecznej kampanii „Pola Nadziei” nabiera nowego znaczenia i nie możemy jej przerwać tylko zmienić sposób postępowania.

Nasza Kampania Pola Nadziei 2020 trwa choć wiele działań jest zawieszonych. Na chwilę obecną prowadzimy Kampanię 1% czyli informujemy o możliwości podarowania 1% swojego podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Informacje zamieściliśmy jako filmik na naszym portalu społecznościowym:

✅Dziś miał być flash mob ze wspaniałymi🧑👧 uczniami i uczennicami z 🏫LO8 Opole zachęcający do przekazania 1️⃣% naszego podatku na rzecz naszej Betanii. Wydarzenie zostało odwołane.📱Jest filmik nagrany w naszym pięknym ogrodzie.🤝Dziękujęmy wszystkim za wsparcie w tych dniach. 😘Do zobaczenia już wkrótce.

Opublikowany przez Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie Piątek, 13 marca 2020

Wiemy o uczniach ze szkoły w Zimnicach Wielkich, którzy robią w domu kartki świąteczne dla naszych pacjentów.

Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. Wiemy, że w domu jednej z mam p. Agnieszki, która nam bardzo pomaga w naszej kampanii,  czeka ponad 800 żonkili zrobionych przez seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Prószkowie, który swoją działalność musiał zawiesić; żonkile od dzieci i młodzieży ze Złotnik.

W naszej Dzielnicy nr VII w Opolu zaprzyjaźnieni sąsiedzi robią piękne ozdoby wielkanocne, które upiększą naszą Betanię. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Krótko przed zamknięciem placówek oświatowych  szkoła  podstawowych w Łambinowicach zorganizowała dla naszego hospicjum kwestę. Bardzo dziękujemy całej społeczności z p. Małgosią na czele  za wspaniałą inicjatywę.

Zebraliśmy 742, 99zł.

17 marca pojechaliśmy po odbiór ręczników papierowych, które podarowały nam Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp.z.o.o.  za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy za każde wsparcie.

O naszej akcji w Radio Opole

Dziękujemy za każde wsparcie, telefony z dobrym słowem i chęcią pomocy.
Jeśli ktoś z Państwa dysponuje maseczkami chirurgicznymi bylibyśmy wdzięczni za podarowanie ich naszej palcówce.

Skip to content