Piknik dla Betanii 2022 już za nami

Po dwuletniej przerwie znów mogliśmy się zobaczyć w naszym hospicyjnym ogrodzie na kolejnym PIKNIKU DLA BETANII. Tegoroczna imprez była bardzo słoneczna i z pewnością bardzo udana pod względem frekwencji, za co Państwu dziękujemy.

Dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom, bez których nie byłoby niektórych naszych STREF. Dziękujemy:

–  Firmie Jeronimo – Martins za zimne napoje oraz przekąski;

– Piekarni Tadeusz Charciarek za pyszne ciasto,

– Dzielnicy VII za wsparcie nas nagrodami rzeczowymi oraz zakup napojów zimnych,

– Proboszczowi z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu o. Andrzejowi Duranowi za wypożyczenie sceny oraz ław a panu Marianowi Klusikowi za jej zamontowanie.

– Dziękujemy panu Teodorowi z Lędziny za pyszne truskawki,

– Zarządowi ROD „Kopciuszek” Opole za wypożyczenie namiotów,

– Centrum Seniora i Centrum Aktywizacji Społecznej za sprzęt- leżaki, stoły oraz namiot,

– Centrum Tenisowemu OpolTenis za gadżety,

– słuchaczom i nauczycielom TEB Edukacja z Opola za wsparcie w trakcie dzisiejszej imprezy tj. masażystom i kosmetyczkom oraz terapeutom zajęciowym z panią Małgorzata na czele,

– Pani Katarzynie Wróblewskiej z PSP 16 z Opola za pomoc i wsparcie w organizacji pikniku,

– Pani Katarzynie z Filharmonii Opolskiej, która wypożyczyła nam gry dla dzieci,

– Pani Irenie Zawadzkiej- twórczyni ludowej za pokaz na kołowrotku,

– Pani Agnieszce Bąkowskiej z Fundacji Dr Clown za animacje,

– dziękujemy pracownikom naszego hospicjum panu Waldemarowi i pani Agnieszce za pomoc,

– dziękujemy wolontariuszom Natalii i Małgosi za pomoc przy pacjentach a pani Teresie za pomiar cukru i ciśnienia,

– dziękujemy członkom i członkiniom naszego Stowarzyszenia Pani Zofii i Panu Zbigniewowi; Pani Gabrieli i Panu Ryszardowi; Pani Ani; Panu Jarosławowi za pomoc przy pikniku.

Za przepiękne występy w części artystycznej dziękujemy:

Przedstawicielom Orkiestry Dętej z Prószkowa – Olkowi oraz Jonaszowi o zagranie utworów, które przygotowali na nasz piknik. Obydwaj Panowie pochodzą z Zimnic Wielkich.

Zespołowi Camerton, założonemu w 2005 r. przez panią Marię Przebindowską, działającym przy Towarzystwie Przyjaciół Opola.

Dziękujemy Pani Paulinie ze Uczniowskiego Klubu za występ mażoretek.

Dziękujemy Zespołowi PECH z Opola, wielokrotnie nagradzanemu na arenach krajowych i międzynarodowych w tańcu. Dziękujemy, że mogliśmy się cieszyć tanecznymi talentami dzieci.

Szanowni Państwo, z pewnością wiecie, iż personel „Betanii” należy do najlepiej wykwalifikowanych. Staramy się, aby opieka była na najwyższym poziomie a wszystko odbywało się wręcz śpiewająco. Tym bardziej dziękujemy Pani Pameli, która na co dzień zasila personel medyczny w naszej palcówce za zaśpiewanie piosenki z repertuaru Anny Jantar.

Dziękujemy Panu Ryszardowi z Zespołu CAMERTON za solowe występy a panu Markowi za prace związane z dźwiękiem.

Dziękujemy, że po tak długim czasie możemy znów cieszyć się Państwa obecnością. W trakcie pikniku można było podarować datek na rzecz naszego hospicjum, w trakcie imprezy zebraliśmy: 2951,06 zł.

Do zobaczenia za rok 🙂