Ostatnie miejsca na 9 Bal Charytatywny 2022

UWAGA! UWAGA! Nasz Bal charytatywny w tę sobotę. Zostało niewiele wolnych miejsc i jeszcze do jutra można się zgłaszać. Wszystkich którzy chcą się pobawić i przy okazji wspomóc hospicjum zapraszamy do rezerwacji wejściówek i dokonywania opłat! Nie zwlekajcie. Liczymy na Was 😀😀😀.Na balu. oprócz dobrej zabawy, będzie można wziąć udział również w licytacji niezwykłych przedmiotów, specjalnych zaproszeń i voucherów. Jak co roku korzystamy z dobrego serca ofiarodawców, którzy w ten sposób chcą wspomóc hospicjum. Pan Jerzy Deputat – właściciel Jubiler Zegarmistrz Deputat ofiarował na aukcję piękne złote serduszko. To już powoli mała tradycja. Od kilku lat Pan Jerzy wspomaga nas, ofiarując złote serduszka na licytację. Instytut Urody Symfonia Piękna podarowała kilka Voucherów na różnego rodzaju usługi upiększające i relaksujące. Salon Masażu Dotyk Motyla Agnieszka Lis ofiarował bon na masaż KOBIDO a hotel Hotel Arkas kolację i wstęp do strefy spa i wellnes. Studio Urody Barbara Pawlik ofiarował bony na usługi kosmetyczne. W butiku VIVA Collection w Prószkowie będzie można zrobić zakupy a w Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Haarmania” uczesać. A z Fun Events – Kompleksowa obsługa Eventów zaplanować zabawy na dmuchańcach. Kremowy SALON gabinet kosmetyczny – przekazał na aukcję karty podarunkowe na usługi kosmetyczne. Dziękujemy Restauracja Opolanka za vocher na imprezę w wysokości 500 zł.