Koncert poświęcony pamięci prof. Aleksandry Kościów

W niedzielę 16 czerwca odbył się koncert muzyki organowej i kameralnej połączony ze zbiórką funduszy na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie – hospicjum „Betania”. Koncert, który poświęcony był pamięci prof. Aleksandry Kościów, wysłuchaliśmy w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Opolu Nowej Wsi Królewskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym artystom! Pani Gabrieli Czurlok z Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej dziękujemy za poprowadzenie koncertu. A księdzu Proboszczowi Rafałowi Pawliczkowi dziękujemy za możliwość zorganizowania po raz trzeci koncertu w pięknym parafialnym kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Opolu – mieszczącym się w sąsiedztwie naszego hospicjum.

Dziękujemy za obecność na koncercie i wsparcie naszego hospicjum datkami do puszek.