Kampania 1 % trwa- każdy z Nas może się włączyć

W różnych częściach Opola, na naszych stronach internetowych znajdziecie Państwo nasze plakaty zachęcające do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie. Prowadzimy hospicjum w Opolu i dla Opolan, dlatego też mieszkańców naszego miasta i powiatu zachęcamy do wsparcia naszej organizacji pożytku publicznego. Każda kwota ma znaczenie, nawet najmniejszy 1% podatku. Jeżeli nie wiecie jak się rozliczyć zapraszamy do naszego sekretariatu. Pomożemy w rozliczeniu w zamian za przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia. Nie przechodźcie obojętnie! Wasz 1% podatku jest potrzebny tutaj!

Za pozyskane środki modernizujemy sprzęt medyczny, cały czas polepszamy komfort pobytu naszych pacjentów. Bo dla nas pacjenci są najważniejsi! To co robimy, robimy dla nich i ich rodzin.

Sabina włodarz, Kamila Ginter – 1% dla Hospicjum Betania