Dziękujemy Opiekunom Medycznym z „Betanii”
Z okazji Dnia Opiekuna Medycznego pragniemy złożyć całemu naszemu zespołowi najgłębsze podziękowania.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość, za ciepłe słowa wypowiadane o poranku, za delikatność w codziennej pielęgnacji i za to, że potraficie dostrzec potrzeby drugiego człowieka bez zbędnych słów. Wasza obecność w „Betanii” to fundament naszej opieki.
Życzymy Wam zdrowia, niesłabnących sił, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz tego, abyście na swojej drodze spotykali wyłącznie życzliwość i szacunek, którymi tak hojnie dzielicie się z naszymi podopiecznymi.
